Akcesoria meblowe
DREW-MIX Roman Bryłowski; 75-664 Koszalin, ul. Zielona 6
tel/fax: 094 340 58 58 ; 574 496 690, biuro@drewmix.koszalin.pl

MATY DEKORACYJNE I KRATKI

Przykłady zastosowań

MATY DEKORACYJNE - do naklejania na drzwiczki szafek, fronty szuflad i do wypełnienia frontów drzwiowych. Maty dekoracyjne nadają się do prawie wszystkich powierzchni (ściany, meble). Mogą być stosowane w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności (w łazienkach) należy jednak unikać bezpośredniego, długotrwałego kontaktu z wodą.

Maty ratanowe - peddingowe - oferta efektownych plecionek rattanowych, stanowiących bardzo ciekawy materiał do produkcji różnego typu mebli: frontów szaf, drzwi przesuwnych, osłon na kaloryfery i aranżacji wnętrz. Oferowane plecionki (siatki, maty) z naturalnego włókna rattanowego są bardzo wytrzymałe, dekoracyjne, można je również barwić na dowolne kolory. W naszej ofercie znajdują się również surowce naturalne do produkcji i wykończania mebli rattanowych, maty peddigowe z licem i bez, pręty rattanowe, a także rafia, wykorzystywana coraz częciej do celów dekoracyjnych.

MATA RATANOWO - PEDDINGOWA - PRZYKŁADY ZASTOSOWAŃ

Kratki drewniane - dostępne rodzaje kratek:
- kratka drewniana - 1200 / 700 mm; kolor: buk, dąb, olcha
- kratka tworzywowa - 620 / 300 mm; kolor: buk, olcha, dąb rustykalny

Maty ratanowe oraz kratki drewniane: można stosować do wypełnienia frontów drzwi, obudowy kaloryferów oraz do wypełnienia drzwi przesuwnych.